• İlahi Adı : Ender tekin - can dediğin nedir gardaş
  • İlahi Kategori : ender-tekin
  • Eklenme Tarihi : 2018-06-15 16:21:00
  • İlahi Hit : 26738

Sanatçı Ender Tekin Düğün ilahi grubu ve semazen fiyatları telefon iletişim menajerlik.,İletişim | 0541 573 56 26 seçkin sanatçılarımızdan biri olan Ender Tekin’in 6-8 Ekim olaylarında şehadete yürüyen Yasin Börü kardeşimize ithafen sözlerini kaleme alıp bestelemiş olduğu “Can Dediğin Nedir Gardaş” adlı eseri sitemizden paylaşıma açıyoruz.
Eserin video klibi Rehber TV ve Hira Yapım’ın katkılarıyla çekilmiştir ve video paylaşım sitelerinde büyük beğeni görmüştür. 2014 yılında Dıyarbakır’da bir lise öğrencisi olan Yasin Börü daha 16’sındaydı. Gözü dönmüş mahluklar tarafında vahşice katledilmiştir.

Ender tekin / can dediğin nedir gardaş en sevdiğin ilahilerin ilahin.net adresinde sözlerini okumak için hoşgeldin.Ender tekin / can dediğin nedir gardaş içimizden huzuru eksik etmiyen ilahilerin her biri eşsiz güzellikte.Ender tekin / can dediğin nedir gardaş bu ilahi parçası ve diğer sevdiğin ilahilere ulaşmak için sitemizde hemen üst kısımda yer alan arama butonundan aramaya başlayabilirsin.Ender tekin / can dediğin nedir gardaş İlahi Sözleri.

Ender Tekin - Can Dediğin Nedir Gardaş

can dediğin nedir gardaş Allah için vermeyınce
canını     Allaha satip bedel odemeyınce

anadan evlatdan ayrdan dunyadan vazgeçemeyınce
zülme ses çikramayıp zalime dür demeyınce

can dediğin nedir gardaş Allah için vermeyınce
kardaşlar gıbı vurulup yasin gıbı Ölmeyınce
amedin skaklarinda işkenceler görmeyınce

anadan evlatdan ayrdan dunyadan vazgeçemeyınce
aytaçlar gıbı vurulup yasin gibi ölmeyınce
 

Biyografi
ENDER TEKİN KIRŞEHİR’İN ÖZBAĞ KASABASINDA DOĞDU ANKARA’DA BÜYÜDÜ 
 
TAMAMI KENDİ SÖZ VE BESTELERİNDEN OLUŞAN ÜÇ ALBÜM YAPAN ENDER TEKİN’İN ALBÜMLERİ SIRASIYLA SEN’DE KÖLEYİM,  ELLERİM SEMADA, VE OY GÜLÜM, 
 
ALBÜMLERİ DIŞINDA TEK TEK ESERLER ÜRETEN ENDER TEKİN CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN, SURİYE, GÜL KIRMIZI OLUR ANNE, 15 TEMMUZ GECESİ, RAMAZAN, YILBAŞI, EVET, ÜÇÜNCÜ BAHAR, BABA, ADI MUSTAFA, GİBİ BİRÇOK ESERE İMZA ATARAK İLAHİ VE EZGİ CAMİASINA BİRBİRİNDEN GÜZEL ESERLER KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİ.
 
ESERLERİNDE MAZLUM MÜSLÜMANLARI DÜNYA MUSTAZAFLARINI SIK SIK ANARAK MAZLUMLARIN SESİ HALİNE GELDİ GAZZEDEN SURİYE’YE RAMALLAH’TAN FELLUCE’YE ARAKAN’DAN DOĞU TÜRKİSTA’NA BOSNA’DAN ÇEÇENİSTA’NA MAZLUM MİLLETLERİN SESLERİNİ DUYURMAYA ÇALIŞTI, 
 
ÜLKEMİZDE’Kİ  MAZLUMLARADA GÖZLERİNİ KAPAMAYAN ENDER TEKİN 28 ŞUBAT MADURU YUSUFİLERDEN PKK ZULMÜ ALTINDAKİ MUSTAZAFLARDAN 15 TEMMUZ GECESİ MADURLARINDAN BAŞÖRTÜ ZULMÜ GÖREN KARDEŞLERİNE KADAR BİRÇOK MAZLUMUN SESİNE SES VERDİ VE SESLERİNİ DUYURMAK İÇİN ESERLER YAPTI BAŞÖRTÜLÜ BACIM, 15 TEMMUZ GECESİ, CAN DEDİĞİN NEDİR GARDAŞ, GİBİ ESERLERLE ÜLKEMİZ MAZLUMLARININDA YANINDA OLMAYA DEVAM ETTİ.
 
TÜRKİYENİN HEMEN HERYERİNDE KONSERLER VEREN ENDER TEKİN TV VE RADYO PROĞRAMLARI YAPMAYA VE ESERLERİNİ BÜYÜK KİTLELERE DUYURMAYA DEVAM EDİYOR.
 2017 İlahi Sitesi| Design By eFe| Tüm Hakları Saklıdır


İlahin.Net