• İlahi Adı : Halil Necipoğlu – Ben Annemin Rüyasıyım
  • İlahi Kategori : ilahi-indir
  • Eklenme Tarihi : 2019-01-22 16:25:00
  • İlahi Hit : 19481

Halil Necipoğlu‘NU bİZ öZELLİKLE RAMAZAN aylarinda tasavvufi eserlerinden taniyoruz. Dinlerken bizlere huzur vesilesi olan uşşakı makamındaki “Ben Annemin Rüyasıyım” adlı eserini ise siz ilahi severlere sözlerini paylaşip sizde bu ilahi ezgi hakkinda yeterli bilgiye sahip olun istedik. Sözleri Mustafa Demirci’ye ait olan bu tasavvufi parçanın bestesini yorumcumuz Halil Necipoğlu üstlenmiştir.
Dinleyicilerin kalbini kıpırdatan güzellikteki bu ilahi sosyal medya mecrasından büyük teveccühe mazhar olmuştur. Sanatçımız Halil Necipoğlu’nun TRT Müzik stüdyolarında yorum getirdiği  bu eseri muhakkak dinleyip yorum yapmalısınız.

Kisaca biraz Halil Necipoğlundan bahsedelim Günumuzde çok sevilen imam olan. Hem imam olarak hem insan olarak farklı bir insan.kesinlıkle ilahilerini dinlemeniizi tavsiye ediyoruz,biz kendisini dinlediğimizde bazı parçalarda ağlama isteğine kapıldık

Halil Necipoğlu – Ben Annemin Rüyasıyım ilahisinin sözleri

Ben annemin rüyasıyım İbrahim’in duasıyım
Ben anneler hülyasıyım adım Ahmet sonsuz rahmet
Va Ümmeta Va Ümmeta Va Hasreta Va Fikrata
Ben anneler hülyasıyım adım Ahmet sonsuz rahmet

Ben İsa’nın müjdesiyim İnsanlığın gözdesiyim
Hakikatin son sesiyim adım Ahmet sonsuz rahmet
Va Ümmeta Va Ümmeta Va Hasreta Va Fikrata
Ben anneler hülyasıyım adım Ahmet sonsuz rahmet

Halil Necipoğlu Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

1968 Erzurum doğumlu Halil Necipoğlu’nun babasıda imamlık yapmıştır. Beyazıt Cami imamı İsmail Biçer’den dersler alan Halil Necipoğlu İmam Hatip Lisesini bitirmiş ardından İlahiyat Fakültesi Ön Lisans Programını tamamlamıştır.

Üsküdar Musuki Cemiyetine üye olan Necipoğlu Dolmabahçe Sarayı Camisinde imamlık yapmıştır. TNT ekranlarında Sahur programı yapmış ayrıca Star Tv ve TRT ekranlarındada sahur programları hazırlamış ve sunmuştur.

En son televizyon ekranlarında Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasında jüri olarak yer almıştır. Cevşenü’l Kebir, Camideki Adam ve Semavi Duyuşlar Esma Şarkıları isimli eserleri mevcuttur.2017 İlahi Sitesi| Design By eFe| Tüm Hakları Saklıdır


İlahin.Net