Abdurrahman Önül - Babam Neredesin

Abdurrahman Önül - Babam Neredesin,Bütün babası ölmüş kardeşlerime ALLAH'tan sabır, babalara rahmet dilerim... Mekanın cennet olsun ,allah başımızdan eksik etmesin beni her düştüğümde tutup elimden ayağa kaldıran hayatın bütün zorluklarına kalleşliğine rağmen bana güçlü alnı ak başı dik durmayı öğreten yokluğunda bile gölgesini aradığım canımın yarısı canım babam seninle hep gurur duydum babam
Bu haber 2019-05-11 13:53:32 eklenmiş ve 56 kez görüntülenmiştir.

Abdurrahman Önül  “Babam NERDESİN” Sözlerİ

Babam yanımda olsaydı hiçbir şeyim olmasaydı yaslandığım dağ gibiydi varlığı bana yeterdi ah va vah
Babam babam neredesin sensizlik zor bilemezsin gel de gözyaşlarım dinsin babam babam neredesin

Bu yalan dünyanın malı mülkü yalandır babam olsaydı da servetim eksik olaydı, bir evlada babasının gölgesi yeter, babam olsaydı da bir yanım eksik olaydı, ah babam sensiz yaşasam mı ölem mi, bu acıyı kalan mı çeker giden mi, eşim dostum akrabadan da önemli, babam olsaydı da bi yanım eksik olaydı, babam olsaydı da bi yanım eksik olaydı.

Babam senden ayrılalı gel gör yüzümüz gülmez sensizliğe zor alışmak yokluğun öyle zor babam ah vah
Babam babam neredesin sensizlik zor bilemezsin gel de gözyaşlarım dinsin babam babam neredesin

Beğenilen İlahilerinden Başlıcaları

2016 Yılında Gül Yüzlü albümü 47 dakikalık bir eserdir. 2017 yılında çıkardığı Sana Geldim adlı albüm 1 saatlik bir ilahi ziyafetidir. Abdurrahman Önül Albümleri arasında sevilen eserlerinden bazılarının isimlerini verecek olursak, Koy Bizi de Cennetine, Babam Neredesin, Kabe Yoları, Arafat Dağı, Gül Yüzlü Peygamberim, Zikrettim Sana v.b gibi seslendirmiş olduğu ilahileri gönüllerde yer etmeyi başarmıştır.

Sanatçının çıkarmış olduğu albümler neden başarılı çünkü dinleyenlerin ruhlarını beslemek amacıyla oluşturulan eserlerdir. Tasavvuf müziğine gönül veren ya da Allah yoluna kendini adamış kişilerin daha çok dinlediği, benimseyip kabul ettiği ve sevdiği eserlerdir. Seslendirmiş olduğu 100 den fazla ilahi bulunmaktadır. Türkiye’ bu alanda en çok eser seslendiren tasavvuf sanatçılarından biridir.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Abdurrahman Önül haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
İlahi indir | İlahi Dinle | İlahi Sözleri
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır. SEKTÖRDE LİDER İLAHİN.NET. Tüm hakları saklıdır.